SME V TOM SPOLU ♥

Milé naše zákazníčky a zákazníci,

na základe vašich dotazov by sme vás radi informovali, že zatiaľ náš eshop funguje tak ako doteraz. Všetky Vaše objednávky ako aj návratky budú vybavené. Dodržiavame všetky hygienické zásady a používame ochranné rúška a rukavice.

Keďže zásielky zatiaľ odosielame prostredníctvom slovenskej pošty, nastala zmena pri ich doručovaní. Doporučené zásielky bude pošta doručovať vhadzovaním do schránky. V prípade, že sa zásielka kvôli veľkosti do schránky nevmestí, bude uložená na pobočke pošty. Doporučené zásielky na dobierku pošta vôbec nedoručuje na adresu, ale sú automaticky uložené na pošte a zákazník dostane do schránky oznámenie o uložení zásielky. Úložná lehota sa predlžuje o 14 dní. Vstup na poštu bez prekrytia úst a nosa je zakázaný. Pridali sme možnosť dopravy cez poštového expres kuriéra a pracujeme na možnosti expedície cez ďalšiu kuriérsku spoločnosť. 

Pri objednávke odporúčame zvoliť platbu vopred, aby ste sa pri preberaní zásielky na pošte/od kuriéra zbytočne nezdržiavali. 

Všetkým vám v tejto ťažkej situácií prajeme veľa zdravia, síl a pozitívnej energie. Zároveň vás prosíme, aby ste dodržiavali bezpečnostné pokyny a opatrenia, aby sa nám to všetkým podarilo zvládnuť. Buďme súdržní a zodpovední k sebe aj k svojmu okoliu, pretože SME V TOM SPOLU. ♥ 

ĎAKUJEME všetkým, ktorí pre nás pracujú v teréne: záchranárom, doktorom, sestričkám, hasičom, policajtom, lekárnikom, pracovníkom v obchodoch, stravovacích zariadeniach a vo výrobe, poštárkam, kuriérom, dopravcom, dobrovoľníkom... Jednoducho všetkým, ktorí nemôžu ostať doma. Ďakujeme. ♥ 

#ruskoniejehanba #smevtomspolu #zvladnemeto #zachransvojpodnik

TOP
EUR Euro